КОНТАКТ


ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД ЕМША

Ул. Индустриска бр.28, 1440 Неготино
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

телефони:
043/361-285
072-218-985
Работно време:
понеделник – петок, 07.00 – 16.00 ч.